בואו לעצב איתנו את המחר

אירועי גיוס ופנאי

גיוס ורווחה

הקשר של החברות מהתעשייה עם הסטודנטים ובוגרי הפקולטה להנדסה ובית הספר למדעי המחשב נוצר, בין היתר, באמצעות שיתופי פעולה בתחום הגיוס והפנאי.

אירועים אלו מתקיימים לאורך שנת הלימודים לקהל הסטודנטים והבוגרים האיכותי שלנו, במטרה לחשוף בפניהם את התפקידים המוצעים בחברה, להציג בפניהם את תהליך הגיוס ולבחון את מידת ההתאמה בין צרכי הגיוס של החברה לבין אלו של הסטודנטים והבוגרים המעוניינים להשתלב בה.

האירועים מהווים פלטפורמה טובה עבור מעסיקים המעוניינים לגייס את מיטב הטאלנטים לשורותיהם, לחשוף את הזדמנויות הקריירה השונות הקיימות בארגון, ולהשיג קדימות על פני מתחרים בשוק הישראלי והגלובלי.

 

הפעילויות המשותפות שלנו

 • ימי זרקור- מיועד לחברות המעוניינות לפגוש את סטודנטים שלנו למטרות גיוס. הארגון דואג לתיאום האירוע בהתאם לזמינות הסטודנטים, פרסום האירוע וסיוע משלב התכנון ועד לסיום היום .
   
 • מפגש עם סטודנטים לתארים מתקדמים – מפגש בין כשעתיים שמתקיים לרוב בשעות אחה"צ בהתאם למערכת השעות. המטרה: איסוף קו"ח ומתן הסבר אודות החברה ואפשרויות הגיוס. בדר"כ שיח קצר לפני השיעור/ בהפסקה על קפה ומאפה.
   
 • פרסום משרות- הפרסום יעשה באמצעות דיוור לסטודנטים, פרסום ברשתות החברתיות ובאתר המשרות.
   
 • ימי גיוס- יום גיוס ייעודי לפי צורכי החברה, אשר כולל הרצאה וראיונות אישיים של סטודנטים שקורות חייהם נבדקו מראש.
 • אירועי פנאי, מפגשים טכנולוגיים וטקסים – אירועים ייחודיים שנבנים בהתאם למטרה שהוגדרה מראש, ובכלל זה אירועי ומסיבות סטודנטים, Meet Up, כנסים טכנולוגיים, מתן חסות לטקסי מצטיינים ועוד.

 

מוזמנים ליהנות מתמונות מהאירועים המופלאים שהתקיימו אצלנו -קישור

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>