הקריירה הבאה של הסטודנטים והבוגרים שלנו

משרות ופרויקטים בתעשייה

לוח משרות ופרוייקטים

מקורה של המילה "קריירה" הינו במונח הלטיני "כרכרת מסע". בימנו השימוש המקובל במילה מקורו במונח הצרפתי Char  – "זירה למרוץ מרכבות". אנו רואים בקריירה כמסלול מרוץ בדרך לתפקיד הנכסף, שיגדיר את עשייתנו מ"סתם עוד עבודה" ל"קריירה".

 

המונח הרווח בספרות המקצועית מגדיר את הקריירה כסדרה של פעילויות והתנסויות הכרוכות בתפקיד שאדם עובר במהלך חייו, כך למעשה יש קריירה כל עוד אנו נמצאים בעשייה הן בתפקידים שאנו מאיישים, במשימות שאנו ממלאים, בתגמולים שאנו מקבלים ועוד.

 

כדי להשלים את התמונה, נביט  גם על הפן הסובייקטיבי של המונח קריירה כרצף של התנסויות וחוויות השזורות בחייו המקצועיים של האדם - מסלול חיים מקצועי שלם הכולל הישגים, הצלחות, כישלונות, שינויים ומעברים" (פזי ובד"ט, 1994).

 

המרכז לקשרי תעשייה רואה חשיבות רבה בשילוב הסטודנטים.ות והבוגרים.ות בתעשייה. באתר תוכלו למצוא לוח משרות חמות בתעשייה, וכן מידע אודות פרוייקטי גמר (תואר ראשון/ תואר שני ללא תזה), שיהוו את הגשר בין העולם האקדמי לבין העולם התעסוקתי. הסטודנטים.ות והבוגרים.ות שלנו מכהנים כשגרירי האקדמיה במשק, וככאלו חשוב לנו ללוות אותם לאורך כל הדרך, במהלך הלימודים ובסיומם.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>