האקדמיה והתעשייה צועדות קדימה יד ביד

מעורבותה האקדמית של התעשייה באקדמיה

מעורבות אקדמית
כנס בכירים 2018

קשריה של אוניברסיטת תל אביב עם התעשייה וגורמים טכנולוגיים אחרים, ממשלתיים וציבוריים, התרחבו מאד בשנים האחרונות. רצונה המתמיד של האקדמיה להיות יותר רלוונטית לתעשייה הטכנולוגית האיצו את פיתוח קשריה עם העולם החיצון.

האקדמיה פתחה את השער לשותפיה מהתעשייה, ומזמינה אותם לסייע בפיתוחה בהקשר לצרכי עולם ההייטק העתידיים, לייעץ בכל הנוגע לנושאי מחקר, תוכניות לימוד חדשות ועוד.

 

הדרכים לעיצוב התוכן האקדמי:

  • הרצאות אורח- שיעור שמועבר על ידי נציג מהתעשייה בקורס הנלמד בפקולטה להנדסה ובבית הספר למדעי המחשב, והשיעור מהווה חלק אינטגרלי מסילבוס הקורס.
  • שומעים אורחים- הטבה שמוענקת לעובדי החברות השותפות ובמסגרתה הם מוזמנים לקחת חלק פעיל בקורסים שמועברים על ידי מרצי הפקולטה להנדסה ובית הספר למדעי המחשב, ללא ביצוע מטלות סטודנטיאליות. 
  • הרצאות העשרה- הרצאות העשרה שמועברות לקהל הסטודנטים והבוגרים של הפקולטה להנדסה ושל בית הספר למדעי המחשב ע"י בכירי התעשייה.
  • השפעה על תוכניות לימוד- המרכז לקשרי תעשייה פועל במטרה ליצור מפגש מתמיד בין עולם האקדמיה לתעשייה. כחלק מממשק זה אנו מקיימים מדי שנתיים מפגש משותף בין בכירים מהתעשייה, לבין קברניטי האוניברסיטה ובו חושבים יחד על הדרכים להניע קדימה את האקדמיה.
  • פרויקטי גמר בתעשייה- הסטודנטים והסטודנטיות של הפקולטה להנדסה יבצעו את פרויקט הגמר שלהם במסגרת התואר הראשון/ תואר השני (ללא תזה) בתעשייה, בהנחיה משותפת של בכיר מהתעשייה וחוקר מהפקולטה להנדסה. למידע נוסף.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>